Can Sağlığı Sigortası ürünleri farklı ihtiyaç ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyor olmasıyla en yaygın ürün konumunadır.

Can Sağlığı Sigortası

Standart Plan: 

Hem en ekonomik plandır hem de  kapsamlı bir güvence sunmaktadır. Yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerinizi teminat altına almaktadır. A tipi ve B tipi anlaşmalı kurumlarımızda geçerliliği vardır. Standart planda ayakta tedavi teminatı yoktur fakat anlaşmalı kurumlarımızda ayakta tedavi kullanımlarınızda indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Sigorta Anlaşmalı Kurumlar için tıklayınız.

"Ameliyat öncesi teşhis veya ameliyat sonrası teşhis ve tedavi  teminatı" standart plan özelinde ayrıcalıklı bir teminattır.

Bu teminat ile, yatarak tedavi  kapsamında (Yurtiçi hastane hizmetleri teminatı) karşılanan ameliyatlardan en fazla 60 gün önce olmak kaydıyla aynı saglık sorununa ait olmak üzere yapılan teşhis için işlemler, röntgen ve labaratuvar işlemleri veya ameliyat olunması durumunda ameliyattan sonra geçen en fazla 60 gün içinde yine aynı sağlık sorunuyla ilgili oluşan tedavi teşhis giderleri 750 TL limit ile teminat ve güvence altına alınmaktadır.

Eko Plan:

Yatarak ve ayakta tedavi teminatlarını kapsayan, bütçeye uygun, ekonomik ve aynı zamanda sağlık ihtiyaçlarınızın karşılanmasına imkan sunan kapsamlı bir poliçedir.

Hastane hizmetlerine ek olarak 2.500 TL limit dahilinde ayakta tedavi teminatı sunmaktadır. 2.500 TL lik teminatın kullanım detayları için acentemizin uzman kadrosu ile irtibata geçebilirisniz.

Multi Plan:

Yurtiçi hastane hizmetleri, yurtdışı hastane hizmetleri, aile planlaması teminatını kapsayan, tercihe göre yatarak tedavi veya yatarak tedavi teminatına ek olarak farklı teminat ve seçeneklerde ayakta tedavi teminatı almaya imkan sunan bir plandır.


Multi plan dahilinde isterseniz sadece yatarak tedavi teminatı satın alabilir ya da ayakta tedavi teminatlarını da tercih edeceğiniz limitler dahilinde sa[lik poliçenize ekletebilirsiniz.

"Tamamlayıcı Limitsiz Ayakta Tedavi Teminatı" multi plan özelinde ayrıcalıklı bir teminattır.

Teminat, ek bir prim alınmaksızın sigortalılarımıza sunulmaktadır. Doktor Muayene, İlaç, Teşhis Yöntemleri giderlerinin yıl içinde 10.000 TL tutarını aşması halinde, bu kapsamda aşılan ve Türkiye'de yapılan tüm ayakta tedavi giderleri, sigorta yılı sonuna kadar limitsiz ve %100'lü olarak karşılanır.

Ekstra Plan:

En geniş kapsamlı plandır. Yüksek teminatlar içermektedir. Ayakta Tedavi Paketi 2 seçenekten oluşmaktadır.
Can sağlığı sigortaları içinde en geniş teminatlara sahip plandır.


1. seçenek, limitsiz ve %80 teminat yüzdesi ile güvence sağlar.
2. seçenek, yıllık 7.000 TL limitlidir, %100 teminat yüzdesi mevcuttur. Diş tedavi ve aile hekimliği haricindeki tüm ayakta tedavi teminatlarını bir arada sunmaktadır.