BES SİGORTA hizmeti ve aracılığıyla Yapı Kredi Sigorta’nın Can Sağlığı Sigortası, WIP Sağlık Sigortası, Nazar Boncuğu Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Sağlık
 • Ciddi bir sağlık sorunu ile  beklemediğiniz bir dönemde karşılaşırsanız sağlık giderlerinizi nasıl karşılarsınız ?
 • Sosyal güvenceniz aracılığıyla yeterli sağlık hizmetini rahatça alabiliyor musunuz?
 • Sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız tanı ve tedavi işlemlerinde en modern ve güvenilir yöntemleri herhangi bir mali kaygı duymadan nasıl kullanabilirsiniz?

Tüm sorulara tatminkar cevaplar bulmak ne kadar  zor değil mi ?

Geleceği tahmin edemesek de sağlığınız için güvenceyi bugünden sağlayabiliriz.
 

Yapı Kredi Sigorta'nın Sağlık Sigortası ürününü ayrıcalıklı kılan noktalar nelerdir?

 • "Yapı Kredi Sigorta Bebeği" uygulaması
 • Koruyucu aşıların karşılanması
 • Deprem veya doğal afetler sonucu oluşabilecek sağlık  tedavi giderlerinin belirtilen şartlarla güvencede olması
 • POS sitemi sayesinde provizyon bekleme süresi olmadan hizmet alabilme imkanı
 • 2.150’yi aşkın Türkiye genelinde yaygın ve kaliteli anlaşmalı kurum ağı
 • 7 gün 24 saat "Acil Tıbbi Danışma Hattı" hizmeti
 • "Anlaşmalı Hekim Muayene Sistemi" ile doktor teminatında muayene ücretinin %100 ünün Yapı Kredi Sigorta tarafından karşılanması
 • Yenileme garantisine hak kazanmış sigortalılarımızın ve Yapı Kredi Sigorta bebeklerinin doğuştan gelen rahatsızlarının güvence altında olması
 • Yatarak tedavi giderlerinizin sonrasında bir sonraki sene prim artışı olmaması
 • Aile hekimliği ve Genel Sağlık Sigortası uygulaması
 • Tüm ürünlerde ferdi kaza sigortası teminatının yer alması

Yapı Kredi Anlaşmalı Sağlık Kurumları için tıklayınız.

TELEMED 24 Sistemi

Sigortalılarımıza poliçeleri ile birlikte TELEMED24 kartı gönderilmektedir. Telemed 24 kartı ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarında (TELEMED24 hizmet ağı) gerçekleştirilen ve poliçe taminat kapsamında olan sağlık harcamaları direk olarak karşılanmaktadır.

TELEMED  24 (Acil Tıbbi Danışma Hattı) sigortalılarımıza 7 gün ve 24 saat, şehir ayrımı olmaksızın ücretsiz kara ambulansı ve tıbbi danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Acil Tıbbi Danışma Hattı 0212 336 09 11

Sigortalılarımız, acil sağlık durumlarında Acil Tıbbi Danışma Hattı ‘nı (Telemd24 Hattı) arayarak en kısa sürede ve ücretsiz olarak ambulans hizmetinden yararlanabilirler.

Ayrıca yine  Acil Tıbbi Danışma Hattı’nı (Telemed24 Hattı) arayarak, acil tıbbi danışmanlık hizmetinden de 24 saat boyunca yararlanabilirler.

Aile Hekimliği Hizmeti

Aile Hekimliği  teminatı 1995 yılından itbaren Can Sağlığı sigorta poliçelerinde sunulan bir teminattır.Bu teminat ile koruyucu sağlık hizmeti ön planda tutulmaktadır.Tüm can sağlığı poliçelerinde ücretsiz olarak tüm sigortalılarımıza sunulmuştur.

Yılda 3 kere doktor muayenesi ve bu muayenelerin ilkinde yaşa, cinsiyete ve risk gruplarına göre değişen, tetkik programını yaptırma ,Aile hekimliği  hizmeti kapsamında sigortalılarımıza sunulmaktadır..Bu tetkik programı check up olarak değerlendirilmemelidir.Sigortalılarımızın sağlıkları ile ilgili genel bir bilgi verebilmek amacıyla uygulanan ve belirli tetkikleri içeren bir programdır.

Limitsiz Doğum

Doğum giderleriniz Yapı Kredi Sigorta tarafından, limitsiz olarak, aile planlaması teminatınızla karşılanıyor!

Aile Planlaması teminatının limiti 7.500 TL  olarak tercih edilirse ve doğum özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşirse "Limitsiz Doğum"  uygulamasından yararlanılabilmektedir.

Limitsiz Doğum Teminatının Avantajları Nelerdir?

 • Özel anlaşmalı sağlık kurumlarımızda olmak kaydıyla hamilelik nedeni ile gerçekleşecek kontroller ,doğum esnasındaki ve doğuma ilşkin giderler, ayrıca doğacak bebeğinizin standart giderleri ve ilk muayenesi limitsiz olarak karşılanmaktadır.
 • Doğumunun özel anlaşmalı sağlık kurumlarımızda gerçekleşmesi durumunda bebeğinizin doğum sonrası bakımı ile ilgili olarak bebek hemşiresi tarafında evinizde ziyaret edilirsiniz.
 • Can Sağlığı Sigortası teminatı ile doğum giderleri ödenen  bebekler Yapı Kredi Sigorta Bebeği olurlar ve bu  ayrıcalığı yaşarlar.

Yapı Kredi Sigorta Bebekleri...

 • Doğuştan gelebilecek rahatsızlıklar sigorta kapsamındadır.
 • Bu ayrıcalık poliçeleri devam ettiği sürece geçerlidir,
 • Tüm sağlık sigortalarında ilk yıl istisnaları uygulanmaktadır. Yapı Kredi Sigorta Bebekleri ilk yıl istisnalarından da muaf tutulurlar.

Hekim Muayene Sistemi

Anlaşmalı hekim muayenehane sistemi olarak da adlandırılmaktadır.

Sigortalılarımız hiçbir nakit ödeme yapmadan ,Telemed 24 kartlarını kullanarak  bu teminattan faydalanabilirler. Anlaşmalı hekimlerimize başvurarak doktor muayene teminatları olması halinde hizmet alabilmektedirler.

İlgili Sigorta Poliçeleri

Can Sağlığı Sigortası

Can Sağlığı Sigortası ürünleri farklı ihtiyaç ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyor olmasıyla en yaygın ürün konumunadır.

Kurumsal Sağlık

Yapı Kredi kurumsal sağlık sigortaları, hem işverenler hem de çalışanlar için çeşitli avantajlar içeren bir poliçedir.

WIP Sağlık, WorldCare Insurance Plan

Wip Saplık, yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleşen sağlık giderlerinizi geniş teminat ve teminat seçenekleri ile karşılayan bir poliçe tipidir.

Moral Destek Sigortası

Moral Destek Sigortası, kanser hastalığına yakalanıldığında devreye giren bir poliçedir.

Nazar Boncuğu Sigortası

Nazar Boncuğu Sağlık Sigortası, sağlık giderlerinizi Telemed 24 hizmet ağındaki Nazar Boncuğu anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerlidir.